אודות החברה

סניף ראשי חיפה

לחברת אקטיס פריסה ארצית ורחבה, הסניף המרכזי של החברה ממוקם בחיפה. כך שחלק גדול מלקוחות החברה הינם מאזור חיפה והצפון.

לקוחות החברה נהנים משירות איכותי ויעיל, זמינות מלאה ושירות כמו שרק חברת אקטיס יודעת להציע ללקוחותיה.

אנו בחברת אקטיס מבינים כי שירות איכותי הוא הדבר החשוב ביותר ללקוחות החברה, כך שמקצוענות ויסודיות כפי שאנו מעניקים עם מיקוד לשירותיות מהווה יתרון ברור ללקוחותינו

לחברת אקטיס לקוחות וותיקים, הנמנים עם לקוחות החברה מזה מספר רב של שנים. כך ששימור לקוחות קיימים, תוך דגש על מענה צרכיו של הלקוח לאורך זמן הינו בראש יעדיו של החברה.

אנו בחברת אקטיס סניף חיפה מציעים שירותי ניקיון לאזור חיפה, הקריות וכל אזור הצפון במקצועיות ואדיבות. נשמח להציע את שירותינו בפגישה אישית, אצלך במשרד או במשרדנו בחיפה.


למה לעבוד עם אקטיס

  • חברת אקטיס מציעה שיטה ייחודית לניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה. למידע נוסף על השיטה הייחודית לחץ כאן
  • חדש באקטיס – החברה מסיעה את עובדיה על ידי צי מניבוסים פרטיים בבעלות החברה, כך שזמינות העבודה, ואיכותה משתפרים, בעוד המחיר נעשה אטרקטיבי יותר ויותר, בשל חסכון העלויות בשירותי תחבורה והסעה חיצוניים.
  • ניקוי חלונות למשרדים על ידי מערך סנפלינג מקצועי, ניקוי חלונות בגובה רב, ביסודיות ובמקצועיות.
  • חברת אקטיס הינה חברת ניקיון בפריסה ארצית. הנהלת החברה יושבת בסניף המרכזי- בחיפה.לחברת אקטיס מספר לקוחות מוסדיים גדולים, הנהנים משירות החברה לאורך שנים. החברה מנוהלת בסטנדרטים גבוהים, תוך הקפדה על ביצוע עבודה מקצועית ויסודית, עם מדדי שביעות רצון ללקוח.תחום הניקיון נראה כתחום הזניח והאחרון בחשיבות העסק, אך היא פניה של החברה. משרדים נקיים, שירותים מצוחצחים, ואווירה ריחנית נקייה ומכבדת היא כרטיס הביקור של העסק ללקוחותיה, ומנגד יוצרת סביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית לעובדי החברה, אשר נהנים לעבוד בחברה אסתטית נקייה ומטופחת. לא רק אווירת הניקיון היא החשובה, כי אם מקום מטופח ומושקע משדר הן לעובדי החברה והן ללקוחותיה, כי החברה הינה איכותית ורצינית.
  • החברה משתמשת במוצרי ניקיון איכותיים ביותר, תוך הקפדה על חומרי ניקיון ריחניים עם עמידות גבוהה.
  • לחברה ניסיון וותק רב בתחום הניקיון, בעיקר בתחום המוסדי, למשרדים, קניונים ועסקים.
  • כלקוח, בחירת חברת הניקיון איתה תבחר לעבוד, מורכבת מאיכות השירות ומחיר השירות (ביחס למחיר בשוק).

מכוונות ללקוח

חברות ניקיון מציעים שירותי ניקיון, אך לא תמיד ניתן לאמוד את השירות בהצעות המחיר. שירותי הניקיון משתנים מגוף לגוף ומותאמים לצורכי הלקוח. אך קו אחד מנחה חברת ניקיון איכותית, והיא המכוונות ללקוח, הבנת צרכיו, והענקת שירות ברמה גבוהה תוך בקרה שוטפת אל מול הלקוח הבוחנת את שביעות רצונו ובחינת טיב השירות המוצע על ידי מבקרים חיצוניים.
היום כאשר התחרות בשוק העסקי הולכת וגוברת, הבידול העיקרי הנותן יתרון לחברה העסקית הינו רמת השירות ואיכותה. כך שכיום הדבר הראשון בו יתקל לקוח בבית העסק או במשרדי החברה, הינו בית העסק, רמת הניקיון בבית העסק בקבלה ובכל מקום (כן גם בשירותים). גם עובדי הניקיון השונים הינם פניה של בית העסק. הופעתם החיצונית, רמת עבודתם, אדיבותם ועוד הם הדרך בה הלקוח מתרשם מהפעילות הכוללת של בית העסק ומרמת השירות וההתייחסות ללקוח.

ניהול תחום הניקיון בחברה

כעסק או כגוף ציבורי או עסקי הנדרש לשירותי ניקיון מחברות ניקיון הינך למד כי יציבות לצד מקצועיות הינו ערך עליון. שכן כמנהל, הינך נדרש להמון פעילויות ניהול שונות, והזמן לניהול עובדי הניקיון או בקרה על הביצוע והתייחסות הניהולית הכוללת לתחום שירותי הניקיון והאחזקה עדיף שתהיה מועטה ככל האפשר ותפנה את המנהל בארגון לתחומים רבים וחשובים אחרים. כך שחברת ניקיון טובה תדרוש מינימום אנרגיות ניהוליות של מנהלי הארגון, כך שכל התחום מהביצוע, דרך הבקרה וניהול עובדי הניקיון יהיה באחריות חברת הניקיון והיא זו שתרכז אנרגיות ניהוליות אלו.

המחיר

אכן השירות חשוב ורמת הביצוע חשוב אך למחיר השירות מרכיב חשוב, ככל שעלויות תפעול שירותי הניקיון יגבר, כך היעילות העסקית תפחת. על כן חשוב כי המחיר יהיה אטרקטיבי ותחרותי. חברות ניקיון מקצועיות דואגות כי סל כל השירותים יהיה בבית, מניהול העובדים, רכישת חומרי הניקיון (במחירים סיטונאיים), הסעת העובדים ועוד. כל אלה יוכלו להבטיח מחיר אטרקטיבי, אשר יעמיס פחות ופחות על הוצאת בית העסק או הארגון.