פוליש והברקת רצפות

חברת אקטיס ניקיון מתמחה בעשיית פוליש ובהברקת רצפות למיניהם הנעשית על מנת לשמור על הרצפות מפני שחיקה והענקת ברק. ישנם סוגים שונים של הברקה.

אקטיס - פוליש והברקת רצפות

 

פוליש ווקס

פוליש ווקס מעניק למרצפות שכבת הגנה נוצצת ומבריקה עם השתקפות של האור. ההליך נעשה ע"י קרצוף וליטוש מרצפות על ידי מכונה וסקוץ' ברייט לאחר יבוש השטח. מורחים פוליש ווקס -חומר ציפוי הנמרח על פני הרצפות,ביצוע פוליש מאט את הספיגה של הספיגה של הרצפות ובכך שומר עליהן לאורך זמן ומונע שחיקה והתיישנות שלהם

פוליש קריסטל

ישנו סוג פוליש נוסף הנקרא פוליש קריסטל. פוליש קריסטל מעניק לרצפה מראה רטוב ומבריק. הליך ההברקה והפוליש נעשה תוך כדי החדרת חומר הברקה במספר שכבות כאשר השכבה האחרונה היא שכבת, שימור (מספר השכבות נקבע בהתאם לסוג הריצפה) או החפצים. לאחר ביצוע פוליש כאשר גוררים רהיט או חפץ כלשהו על הרצפה לא נותרים סימני הגרירה.

חברת פוליש וניקיון

אם אתם מעסיקים חברת פוליש עבור בניין המגורים שלכם או עבור ביתכם הפרטי, אמינותם ויושרם של חברת הפוליש היא פרמטר שאין להקל בו ראש. אתם מכניסים עובדי ניקיון לביתכם הפרטי, סומכים עליהם שישמרו על רכושכם ויעשו את עבודתם נאמנה. אך עובדי חברת פוליש וניקיון יכולים לנצל אמון זה לרעה. פעמים רבות שמענו באמצעי התקשורת על עובדי חברה לשירותי ניקיון שגנבו ממעסיקיהם, או ששיתפו פעולה עם פורצים וגנבים.

אם הזמנתם חברת שירותי ניקיון רק כדי שתבצע פוליש בלובי הבניין, עליכם לדעת שמדובר בעובדים אמינים וישרים. גם עובדים שמבצעים פוליש בלבד, וכלל לא נכנסים לדירות הפרטיות, יכולים בקלות לנצל את גישתם החופשית ללובי הבניין ואת העובדה שהם יודעים את קוד הכניסה לאינטרקום שלכם. הם יכולים בעצמם להיכנס בהזדמנות אחרת ללובי, לגנוב נורות חשמל, להיכנס למחסני הבניין ולגנוב רכוש וציוד של דיירי הבניין. או אפילו לשתף פעולה עם אחרים.

חברת אקטיס שירותי פוליש וניקיון היא חברה אמינה המעסיקה עובדים ישרים ומקצועיים.