ניקיון דירות

  • זקוקים לשירותי ניקיון יסודיים עבור הבית החדש?
  • אין לכם זמן או כוח לעבודות הניקיון לקרא החגים?
  • מעוניינים בשירותי הניקיון המקצועיים ביותר לבית שלכם?

אם כן, הגעתם לכתובת הנכונה. אקטיס – חברה לשירותי ניקיון בע"מ מתמחה בניקיון בתים ותשמח להעניק גם לכם את שירותיה. הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברה החברה בניקיון בתים, כמו גם לצוות העובדים המקצועי שלה ולציוד החדיש שברשותה, גם אתם תוכלו ליהנות משירותי ניקיון בתים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ניקיון בתים

ניקיון בתים – משאירים את העבודה למקצוענים

פעם הזמנו עוזרת בית. היום אנו מזמינים שירותי ניקיון בתים. מאז ומעולם לא כולנו יכולנו לנקות את הבית בעצמנו. במקרים רבים עבודות הניקיון היו רבות ומורכבות מדי עבור אדם אחד, ובמקרים אחרים פשוט לא היה לנו מספיק זמן, כוח פיזי או יכולת לנקות את הבית שלנו בעצמנו.
מי מאיתנו שהזמין בעבר עוזרת בית או עובד ניקיון יודע שלא מדובר במענה המושלם. כי כשמדובר באדם פרטי, הוא קובע את החוקים של עצמו: אילו עבודות הוא כן עושה ואילו לא, האם אנו צריכים לעזור לו, לספק לו את חומרי הניקוי והציוד ועוד. לכן, כיום ברור לכל שהמענה המקצועי ביותר לניקיון בתים מגיע מחברת ניקיון המתמחה בכך.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו

אקטיס – חברה לשירותי ניקיון בע"מ מתמחה בניקיון בתים ומזמינה גם אתכם ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בניקיון:
עובדים מקצועיים שנבחרו בקפידה וצברו ניסיון רב בניקיון בתים
ציוד חדיש ומתקדם לכל עבודות הניקיון בבית: מכונות שטיפה ופוליש, שואבי אבק משוכללים, מכונות קרצוף, מכונות לניקוי בקיטור ועוד
חומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים, מתוצרת החברות המובילות בעולם
שירות אדיב ומקצועי, המותאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח
חברתנו מעניקה שירותי ניקיון בתים עבור כל מטרה: ניקיון בתים לפני אכלוס, ניקיון בתים לאחר שיפוץ, ניקיון בתים לקראת החג, ניקיון בתים לאחר שריפה, שיטפון או הצפה ועוד.

תמיד לשירותכם

אם גם אתם מעוניינים להיכנס לבית נקי ומבריק, טלפון אחד ועובדי הניקיון של אקטיס כבר בדרך אליכם.
אנו ננקה עבורכם את הבית מן המסד ועד לטפחות, נמרק כל פינה ונבריק כל חלקה. אנו מקדישים את מרב המאמצים ומיטב המשאבים בכל בית שאנו מנקים, כדי שכל לקוחותינו יוכלו ליהנות מהבית הנקי ביותר.

הצטרפו גם אתם למשפחת לקוחותינו המרוצים. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק גם לכם שירותי ניקיון בתים מקצועיים.