ניקוי חלונות וסנפלינג

בעל משרד הנמצא בגובה רב?
מחפשת חברה לניקוי חלונות שתגיע עד לגובה הדירה שלך?

ניקוי חלונות

חברת אקטיס מספקת שירותי ניקוי חלונות מקצועיים.

אקטיס שירותי ניקיון מתמחה בביצוע עבודות ניקוי חלונות בגבהים בסטנדרטים גבוהים במיוחד. החברה מספקת את שירותיה עבור עסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים בכל אזור גוש דן והשרון. צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ומסורים, אשר מקפידים על עבודה מקצועית ויסודית.

מגמת הבנייה המאסיבית לגובה, אשר נעשית יותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות, צפויה ככל הנראה להימשך, שכן ניצול אופטימלי של שטח בנייה הינו כורח המציאות. כמו כן, טכנולוגיות הבנייה המודרניות מאפשרות שימוש נרחב בזכוכית ובחלונות לדפנות מבנים בכל גודל וגובה. הבחירה בחזיתות זכוכית ובחלונות גדולים אינה רק אסתטית אלא גם פונקציונאלית. שיטת בנייה זו מאפשרת את כניסתו של אור טבעי, משפיעה על תחושת השהייה בחלל העבודה ומסייעת בחיסכון הוצאות התאורה.

מטבע הדברים, הבנייה המודרנית מצריכה היערכות הולמת בנושא השמירה על ניקיון החלונות. עסקים רבים מציעים שירותי ניקוי חלונות, ואף שירותי ניקוי חלונות בגבהים. אולם על מנת להעניק פתרון איכותי ואמיתי לביצוע עבודות בכל היקף, יש לבחור בחברת ניקיון מקצועית ואמינה.

לרשות אקטיס ציוד מתקדם לניקוי חלונות בגבהים ביעילות ובמהירות. שיטות הניקוי והחומרים בהם נעשה שימוש מותאמים לאופי העבודה ולתנאי השטח, להשגת תוצאות מיטביות.

ניקוי החלונות מתבצע בשתי שיטות עיקריות:

  • ניקוי חלונות באמצעות במות הידראוליות.
  • ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג בכל גובה, באישור משרד העבודה. לשם ביצוע עבודות מסוג זה, מחזיקה החברה אנשי מקצוע הבאים מתחום הסנפלינג, אשר שילבו לפרנסתם את תחום זה.

שירותי ניקוי חלונות של אקטיס – שקוף שבחרת נכון!