ניקוי שטיחים

דוע לנו שלכל שטיח יש את הסגנון והייחודיות שלו. חברת ניקיון אקטיס שירותי ניקיון מתמחים בניקוי שטיחים מכל הסוגים.

החברה מתמחה בניקוי שטיחים בעבודת יד ומכונה

לוצים, שאגי , מבריק , לאונץ' , גבוה צמר, ספגני בעבודת מכונה שטיחים פרסים, אפגאניים, קווקזים, הודים, קילים, אוזבקים, סומקים ובוכרים, שטיחים מקיר לקיר מכל הסוגים והצבעים הקיימים בשוק הקמעונאי בארץ. באקטיס שירותי ניקיון מטפלים בלקוחותינו באדיבות ובמקצועיות רבה, צוות אקטיס יגיע עד אליך כדי לבחון את סוג העבודה הנדרש לניקוי ספות, לניקוי שטיחים או ניקוי ריפודים שונים. הצוות המקצועי יבצע התאמה בין החומרים לסוג השטיח הדורש חידוש. כל התהליך נעשה לעיני הלקוח כשהוא שותף מלא בתהליך האבחון.

ניקוי שטיחים

הצעת המחיר כוללת:

  • קרצוף ע"י חומרים המותאמים לסיב ומרקם השטיח
  • טיפול בכתמים שטחיים
  • כתמים קשים כתמי מים
  • טיפול וסילוק ריחות רעים
  • סילוק כל לכלוך שהצטבר על גבי השטיח (דבקים,מסטיקים), חיטוי השטיח ,טיפול בקרדית האבק
  • שאיבת אבק לשטיח והברקה של השטיח

וכל זאת על מנת לשמר את צבעו ומרקמו של השטיח ,לרמת ניקיון איכותית מבריקה ולזכות אותו במגע קטיפתי. ניקוי שטיחים על ידי חברת אקטיס שירותי ניקיון נעשה בזהירות רבה ועם חומרי ניקוי שטיחים מתאימים.

מהם השלבים לניקוי שטיחים על-ידי חברת שירותי ניקיון?

כאמור, ניקוי שטיחים על-ידי חברה לשירותי ניקיון מתבצע באתר הלקוח. ניקוי שטיחים שכזה מורכב בדרך כלל משלושה שלבים: בשלב הראשון שואבים את האבק מן השטיח באמצעות מכונה מיוחדת שמבצעת הזרקה ויניקה של האבק עם קיטור. השלב השני כולל שטיפה וקרצוף של השטיח באמצעות מכונת קרצוף ייעודית לשטיחים ועם חומרי ניקוי ייחודיים. הקרצוף מאפשר ללכלוך העמוק שבשטיח לעלות על פני השטח. בשלב השלישי מבצעים שאיבה נוספת של השטיח. בשאיבה זו נשאב כל הלכלוך והאבק שעלה למעלה, יחד עם הקצף של חומר הניקוי. שלושת השלבים הללו מבטיחים ניקוי יסודי שיעניק לשטיח מראה נקי וחדש.

אילו שירותים מיוחדים לניקוי שטיחים מספקות חברות לשירותי ניקיון?

ישנן חברות המספקות שירותי ניקוי שטיחים במצבים מיוחדים. לדוגמא: לאחר הצפות ושיטפונות השטיח סופג מים רבים, אשר עם התייבשותם גורמים לכתמים קשים. מצב זה דורש ניקיון מעמיק להסרת כתמי הרטיבות, כמו גם ריחות הטחב והרטיבות שנספגו בשטיח. שטיחים סופגים כתמים קשים וריחות לוואי גם במקרים אחרים: שפיכה של מזון ושתייה, קיא, שמן, דיו ועוד. חברת שירותי ניקיון המתמחה בניקוי שטיחים יכולה להסיר גם את הכתמים העקשניים ביותר וגם את ריחות הלוואי הקשים ביותר.